KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188180
nr 1418 8180
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, oramad, 61x50 cm
Kondition: slitage, skador
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:10:43
13/9 15:34:13
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson