KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188180

nr 1418 8180

Sven-Göran Svensson Gson

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, oramad, 61x50 cm

Kondition: slitage, skador

Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 13 september 2021
kl 20:10:43

13/9 15:34:13 1      Vinnande bud

Sven-Göran Svensson Gson

Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson